Ekipe kluba
SENIORI
KK Bask
MLAĐI PIONIRI
KK Bask
PIONIRI
KK Bask
KADETI
JUNIORI
KK Bask
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Bask (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Kolubara LA 20034403471591888
2.KK Bask431227194337
3.KK Skadarlija43121221027
4.KK Sloboda Barič422293245486
5.BKK Radnički 23302391241156
6.KK Cerak 3514252385-1336
7.KK Ras 3514256334-786
8.KK Novi Beograd 7 - 232117717345
9.KK Beko 2413191261-705
10.KK Abba (Barič) 2404213322-1094
11.SLOBODNA EKIPA 10000000


1. kolo09.11.2019
65068KK Kolubara LA 2003 : KK Abba (Barič) 2111 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65069KK Beko 2 : KK Skadarlija48 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65070KK Ras 3 : KK Sloboda Barič60 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65071KK Cerak 3 : BKK Radnički 238 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65072SLOBODNA EKIPA 1 : KK Novi Beograd 7 - 2
KK Bask - slobodna ekipa

2. kolo16.11.2019
65073KK Bask : KK Kolubara LA 200339 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65074BKK Radnički 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65075KK Sloboda Barič : KK Cerak 3101 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
65076KK Skadarlija : KK Ras 346 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65077KK Abba (Barič) 2 : KK Beko 256 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

3. kolo23.11.2019
65080KK Beko 2 : KK Bask35 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65081KK Ras 3 : KK Abba (Barič) 275 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65082KK Cerak 3 : KK Skadarlija46 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65083SLOBODNA EKIPA 1 : KK Sloboda Barič
65084KK Novi Beograd 7 - 2 : BKK Radnički 239 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

4. kolo30.11.2019
65085KK Bask : KK Ras 366 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65086KK Kolubara LA 2003 : KK Beko 297 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65087KK Sloboda Barič : KK Novi Beograd 7 - 258 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
65088KK Skadarlija : SLOBODNA EKIPA 1
65089KK Abba (Barič) 2 : KK Cerak 358 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

5. kolo07.12.2019
65092KK Ras 3 : KK Kolubara LA 200345 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65093KK Cerak 3 : KK Bask56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65094SLOBODNA EKIPA 1 : KK Abba (Barič) 2
65095KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Skadarlija76 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65096BKK Radnički 2 : KK Sloboda Barič78 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
KK Beko 2 - slobodna ekipa

6. kolo14.12.2019
65097KK Bask : SLOBODNA EKIPA 1
65098KK Kolubara LA 2003 : KK Cerak 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65099KK Beko 2 : KK Ras 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65100KK Skadarlija : BKK Radnički 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65101KK Abba (Barič) 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
KK Sloboda Barič - slobodna ekipa

7. kolo21.12.2019
65104KK Cerak 3 : KK Beko 2
65105SLOBODNA EKIPA 1 : KK Kolubara LA 2003
65106KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Bask
65107BKK Radnički 2 : KK Abba (Barič) 2
65108KK Sloboda Barič : KK Skadarlija
KK Ras 3 - slobodna ekipa

8. kolo11.01.2020
65109KK Bask : BKK Radnički 2
65110KK Kolubara LA 2003 : KK Novi Beograd 7 - 2
65111KK Beko 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65112KK Ras 3 : KK Cerak 3
65113KK Abba (Barič) 2 : KK Sloboda Barič
KK Skadarlija - slobodna ekipa

9. kolo18.01.2020
65116SLOBODNA EKIPA 1 : KK Ras 3
65117KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Beko 2
65118BKK Radnički 2 : KK Kolubara LA 2003
65119KK Sloboda Barič : KK Bask
65120KK Skadarlija : KK Abba (Barič) 2
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2020
65121KK Bask : KK Skadarlija
65122KK Kolubara LA 2003 : KK Sloboda Barič
65123KK Beko 2 : BKK Radnički 2
65124KK Ras 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
65125KK Cerak 3 : SLOBODNA EKIPA 1
KK Abba (Barič) 2 - slobodna ekipa

11. kolo22.02.2020
65128KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Cerak 3
65129BKK Radnički 2 : KK Ras 3
65130KK Sloboda Barič : KK Beko 2
65131KK Skadarlija : KK Kolubara LA 2003
65132KK Abba (Barič) 2 : KK Bask
SLOBODNA EKIPA 1 - slobodna ekipa

12. kolo29.02.2020
65133KK Novi Beograd 7 - 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65134BKK Radnički 2 : KK Cerak 3
65135KK Sloboda Barič : KK Ras 3
65136KK Skadarlija : KK Beko 2
65137KK Abba (Barič) 2 : KK Kolubara LA 2003
KK Bask - slobodna ekipa

13. kolo07.03.2020
65139KK Kolubara LA 2003 : KK Bask
65140KK Beko 2 : KK Abba (Barič) 2
65141KK Ras 3 : KK Skadarlija
65142KK Cerak 3 : KK Sloboda Barič
65143SLOBODNA EKIPA 1 : BKK Radnički 2
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

14. kolo14.03.2020
65145KK Bask : KK Beko 2
65146BKK Radnički 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
65147KK Sloboda Barič : SLOBODNA EKIPA 1
65148KK Skadarlija : KK Cerak 3
65149KK Abba (Barič) 2 : KK Ras 3
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

15. kolo21.03.2020
65151KK Beko 2 : KK Kolubara LA 2003
65152KK Ras 3 : KK Bask
65153KK Cerak 3 : KK Abba (Barič) 2
65154SLOBODNA EKIPA 1 : KK Skadarlija
65155KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Sloboda Barič
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

16. kolo28.03.2020
65157KK Bask : KK Cerak 3
65158KK Kolubara LA 2003 : KK Ras 3
65159KK Sloboda Barič : BKK Radnički 2
65160KK Skadarlija : KK Novi Beograd 7 - 2
65161KK Abba (Barič) 2 : SLOBODNA EKIPA 1
KK Beko 2 - slobodna ekipa

17. kolo04.04.2020
65163KK Ras 3 : KK Beko 2
65164KK Cerak 3 : KK Kolubara LA 2003
65165SLOBODNA EKIPA 1 : KK Bask
65166KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Abba (Barič) 2
65167BKK Radnički 2 : KK Skadarlija
KK Sloboda Barič - slobodna ekipa

18. kolo25.04.2020
65169KK Bask : KK Novi Beograd 7 - 2
65170KK Kolubara LA 2003 : SLOBODNA EKIPA 1
65171KK Beko 2 : KK Cerak 3
65172KK Skadarlija : KK Sloboda Barič
65173KK Abba (Barič) 2 : BKK Radnički 2
KK Ras 3 - slobodna ekipa

19. kolo09.05.2020
65175KK Cerak 3 : KK Ras 3
65176SLOBODNA EKIPA 1 : KK Beko 2
65177KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Kolubara LA 2003
65178BKK Radnički 2 : KK Bask
65179KK Sloboda Barič : KK Abba (Barič) 2
KK Skadarlija - slobodna ekipa

20. kolo16.05.2020
65181KK Bask : KK Sloboda Barič
65182KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički 2
65183KK Beko 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
65184KK Ras 3 : SLOBODNA EKIPA 1
65185KK Abba (Barič) 2 : KK Skadarlija
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

21. kolo23.05.2020
65187SLOBODNA EKIPA 1 : KK Cerak 3
65188KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Ras 3
65189BKK Radnički 2 : KK Beko 2
65190KK Sloboda Barič : KK Kolubara LA 2003
65191KK Skadarlija : KK Bask
KK Abba (Barič) 2 - slobodna ekipa

22. kolo30.05.2020
65193KK Bask : KK Abba (Barič) 2
65194KK Kolubara LA 2003 : KK Skadarlija
65195KK Beko 2 : KK Sloboda Barič
65196KK Ras 3 : BKK Radnički 2
65197KK Cerak 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
SLOBODNA EKIPA 1 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sava330231140916
2.KK Borac Zemun32120019915
3.KK Vuk312170184-144
4.KK Bask303161239-783


1. kolo19.10.2019
63714KK Sava : KK Bask96 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63715KK Vuk : KK Borac Zemun63 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

2. kolo26.10.2019
63716KK Sava : KK Vuk64 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63717KK Bask : KK Borac Zemun65 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

3. kolo27.10.2019
63718KK Vuk : KK Bask69 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
63719KK Borac Zemun : KK Sava62 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.