Ekipe kluba
SENIORI
KK Bask
MLAĐI PIONIRI
KK Bask
PIONIRI
KK Bask
KADETI
JUNIORI
KK Bask
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Bask (seniori)



2.MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Pobednik 01199075558417118
2.KK Ras97276461315116
3.KK Abba (Barič)9726876028516
4.KK Sava BTC9637296943515
5.ŠKK Zvezdara945689717-2813
6.KK Veba Basket817587740-1539
7.KK As Basket817508610-1029
8.KK Bask909629788-1599


1. kolo12.10.2019
62723KK Veba Basket : KK Ras40 : 87
Pojedinosti o utakmici
(10:28, 13:17, 8:21, 9:21)
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:25
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Ilić Delegat: Vukašin Kurćubić
62724KK Pobednik 011 : KK As Basket85 : 66
Pojedinosti o utakmici
(27:19, 20:15, 22:16, 16:16)
Datum: 13.10.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Nemanja Ilić, Nemanja Gojović Delegat: Jovan Čučuković
62725KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara87 : 56
Pojedinosti o utakmici
(20:18, 23:9, 15:15, 29:14)
Datum: 13.10.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Joksimović, Mihajlo Gavriloski Delegat: Nenad Radosavljević
62726KK Bask : KK Sava BTC92 : 102
Pojedinosti o utakmici
(27:19, 19:29, 22:26, 24:28)
Datum: 13.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Marko Paunović, Damjan Ratković Delegat: Aleksandar Tolić

2. kolo19.10.2019
62727KK Ras : KK Sava BTC78 : 85
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 22:16, 20:28, 20:22)
Datum: 20.10.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Miloš Joksimović, Nikola Ristić Delegat: Milena Glavan
62728ŠKK Zvezdara : KK Bask65 : 64
Pojedinosti o utakmici
(26:12, 17:19, 14:22, 8:11)
Datum: 20.10.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Milanović, Marko Paunović Delegat: Svetlana Miladinov
62729KK As Basket : KK Abba (Barič)52 : 78
Pojedinosti o utakmici
(12:23, 10:24, 18:18, 12:13)
Datum: 20.10.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
62730KK Veba Basket : KK Pobednik 01160 : 92
Pojedinosti o utakmici
(18:34, 14:28, 19:18, 9:12)
Datum: 22.10.2019 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Petar Milanović, Damjan Ratković Delegat: Vukašin Kurćubić

3. kolo26.10.2019
62731KK Pobednik 011 : KK Ras87 : 75
Pojedinosti o utakmici
(30:12, 15:19, 25:23, 17:21)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Petar Janković, Petar Milanović Delegat: Goran Radovanović
62732KK Abba (Barič) : KK Veba Basket94 : 79
Pojedinosti o utakmici
(28:14, 18:25, 21:20, 27:20)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Lukić, Mihajlo Gavriloski Delegat: Nenad Radosavljević
62733KK Bask : KK As Basket64 : 79
Pojedinosti o utakmici
(10:20, 23:16, 9:20, 22:23)
Datum: 27.10.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Lukić, Marko Vukčević Delegat: Milena Glavan
62734KK Sava BTC : ŠKK Zvezdara86 : 78
Pojedinosti o utakmici
(16:15, 20:14, 26:25, 24:24)
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Nikola Ristić Delegat: Vukašin Kurćubić

4. kolo02.11.2019
62735KK Ras : ŠKK Zvezdara98 : 75
Pojedinosti o utakmici
(22:23, 27:26, 31:17, 18:9)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Nemanja Gojović, Luka Maksić Delegat: Ljiljana Peruničić
62736KK As Basket : KK Sava BTC62 : 79
Pojedinosti o utakmici
(22:18, 16:18, 9:16, 15:27)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Damjan Ratković, Marko Bogićević Delegat: Borko Pavlović
62737KK Veba Basket : KK Bask106 : 84
Pojedinosti o utakmici
(29:14, 23:20, 29:25, 25:25)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Petar Milanović, Nikola Ristić Delegat: Ivana Antunović
62738KK Pobednik 011 : KK Abba (Barič)67 : 53
Pojedinosti o utakmici
(22:11, 24:15, 10:13, 11:14)
Datum: 03.11.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Petar Janković, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Vraneš

5. kolo09.11.2019
62739KK Abba (Barič) : KK Ras48 : 62
Pojedinosti o utakmici
(20:23, 12:13, 6:5, 10:21)
Datum: 10.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Joksimović, Momčilo Lutovac Delegat: Nenad Radosavljević
62740KK Bask : KK Pobednik 01164 : 89
Pojedinosti o utakmici
(16:25, 13:23, 18:21, 17:20)
Datum: 09.11.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Dimitrije Stojanović, Aleksa Božinović Delegat: Aleksandar Tolić
62741KK Sava BTC : KK Veba Basket87 : 68
Pojedinosti o utakmici
(28:22, 17:14, 26:11, 16:21)
Datum: 11.11.2019 Vreme: 12:40
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Ristić, Dragan Damjanović Delegat: Svetlana Miladinov
62742ŠKK Zvezdara : KK As Basket83 : 63
Pojedinosti o utakmici
(22:21, 26:13, 12:21, 23:8)
Datum: 09.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Damjan Ratković, Vuk Ivančević Delegat: Milena Glavan

6. kolo16.11.2019
62743KK Ras : KK As Basket72 : 70
Pojedinosti o utakmici
(15:21, 14:22, 20:15, 23:12)
Datum: 16.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Damjan Ratković, Aleksandar Lazić Delegat: Nebojša Lazarević
62744KK Veba Basket : ŠKK Zvezdara75 : 98
Pojedinosti o utakmici
(23:21, 13:23, 20:24, 19:30)
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nikola Ristić, Lazar Đurišić Delegat: Siniša Šarbajić
62745KK Pobednik 011 : KK Sava BTC82 : 75
Pojedinosti o utakmici
(21:18, 23:24, 15:16, 23:17)
Datum: 20.11.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Lukić, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Vraneš
62746KK Abba (Barič) : KK Bask91 : 61
Pojedinosti o utakmici
(30:12, 21:20, 22:16, 18:13)
Datum: 16.11.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Miloš Joksimović, Anja Tomović Delegat: Ljiljana Peruničić

7. kolo23.11.2019
62747KK Bask : KK Ras54 : 102
Pojedinosti o utakmici
(17:17, 16:28, 12:28, 9:29)
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Lukić, Marko Vukčević Delegat: Goran Radovanović
62748KK Sava BTC : KK Abba (Barič)76 : 78
Pojedinosti o utakmici
(15:17, 17:22, 26:17, 18:22)
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Mihajlo Gavriloski Delegat: Bojan Draškić
62749ŠKK Zvezdara : KK Pobednik 01171 : 78
Pojedinosti o utakmici
(17:16, 23:14, 12:14, 13:21, 6:13)
Datum: 23.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Dimitrije Stojanović, Nikola Blagojević Delegat: Jovan Čučuković
62750KK As Basket : KK Veba Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2019
Sudije: Filip Konatar, Marko Bogićević Delegat: Milena Glavan

8. kolo30.11.2019
62751KK Ras : KK Veba Basket102 : 88
Pojedinosti o utakmici
(30:23, 24:29, 23:15, 25:21)
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Damjan Ratković, Luka Maksić Delegat: Siniša Šarbajić
62752KK As Basket : KK Pobednik 01149 : 79
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 6:22, 17:20, 13:22)
Datum: 01.12.2019 Vreme: 15:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Gojović, Duško Milaković Delegat: Vukašin Kurćubić
62753ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič)82 : 88
Pojedinosti o utakmici
(23:13, 19:30, 21:27, 19:18)
Datum: 30.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Milanović, Marko Paunović Delegat: Goran Radovanović
62754KK Sava BTC : KK Bask73 : 68
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 11:17, 17:28, 25:8)
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Momčilo Lutovac Delegat: Nebojša Lazarević

9. kolo07.12.2019
62755KK Sava BTC : KK Ras66 : 88
Pojedinosti o utakmici
(19:29, 23:21, 16:19, 8:19)
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Gojović, Marko Paunović Delegat: Svetlana Miladinov
62756KK Bask : ŠKK Zvezdara78 : 81
Pojedinosti o utakmici
(21:16, 19:20, 27:20, 11:25)
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:15
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Petar Janković, Aleksandar Lazić Delegat: Nenad Radosavljević
62757KK Abba (Barič) : KK As Basket70 : 67
Pojedinosti o utakmici
(20:20, 17:22, 13:16, 20:9)
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
Sudije: Dimitrije Stojanović, Dragan Damjanović Delegat: Aleksandar Vraneš
62758KK Pobednik 011 : KK Veba Basket96 : 71
Pojedinosti o utakmici
(32:15, 25:20, 17:16, 22:20)
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
Sudije: Nemanja Ilić, Anja Tomović Delegat: Bojan Draškić

10. kolo14.12.2019
62759KK Ras : KK Pobednik 011
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Filip Konatar Delegat: Nebojša Lazarević
62760KK Veba Basket : KK Abba (Barič)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Marko Paunović, Đorđe Marinkov Delegat: Ljiljana Peruničić
62761KK As Basket : KK Bask
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala sportova Ranko Žeravica (N.Bgd) (Pariske Komune 16)
Sudije: Damjan Ratković, Luka Maksić Delegat: Jovan Čučuković
62762ŠKK Zvezdara : KK Sava BTC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Ilić, Mihajlo Gavriloski Delegat: Svetlana Miladinov

11. kolo21.12.2019
62763ŠKK Zvezdara : KK Ras
62764KK Sava BTC : KK As Basket
62765KK Bask : KK Veba Basket
62766KK Abba (Barič) : KK Pobednik 011

12. kolo25.01.2020
62767KK Ras : KK Abba (Barič)
62768KK Pobednik 011 : KK Bask
62769KK Veba Basket : KK Sava BTC
62770KK As Basket : ŠKK Zvezdara

13. kolo01.02.2020
62771KK As Basket : KK Ras
62772ŠKK Zvezdara : KK Veba Basket
62773KK Sava BTC : KK Pobednik 011
62774KK Bask : KK Abba (Barič)

14. kolo08.02.2020
62775KK Ras : KK Bask
62776KK Abba (Barič) : KK Sava BTC
62777KK Pobednik 011 : ŠKK Zvezdara
62778KK Veba Basket : KK As Basket


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.